БАТЕ смачка Литекс насред Ловеч

.

Отборът на Литекс претърпя уникален крах на прага на групите на Лига Европа. Играчите на Мъри Стоилов бяха помлени с 0:4 от БАТЕ Борисов насред Ловеч.
В първия двубой българския тим победи с 1:0, но Сосновски в 86-а минута отбеляза гол за гостите и прати мача в продължения.Стасевич в 93-ата мин. шокира всички като покачи на 2:0 още в самото начало на първото продължение.
Отново Сосновски в 99-ата направи резултата калсически и предреши всичко още преди да е завършило първото продължение на мача.
В 119-а минута Скавиш оформи крайното 4:0.Това вбеси ловешките фенове, които изпратиха Стоилов със скандирания "оставка" и "говедо".
Така утре на жребия за групите на Лига Европа ще имаме само два отбора Левски и ЦСКА, които по-рано днес отстраниха надутите руснаци от Динамо Москва.