Невиждан обрат на Цървена звезда срещу грузинци

.

Истински феноменален обрат направи един от грандовете на сръбския футбол Цървена звезда, за да преодоее с много мъки грузинския Динамо (Тбилиси). Сърбите изнесоха героичен мач на "Мала Маракана" и победиха с 5:2 гостите от Грузия, за да се класират с общ резултат 5:4. Деян Лекич се превърна в истински герой за сърбите.В 3-ата минута той си отбеляза атогол за да превърне задачата на тима му почти "невъзможна". След това обаче той се реваншира по възможно най-добрия начин за грешката си и вкара хеттрик, като третото му попадение в 88-ата минута бе решителното пето за Звезда, пратило тима на плейофи за влизане в групите на Лига Европа.Гостите от грузия на два пъти повеждаха и на практика си бяха осигурили класирането напред след победата си 2:0 в първия мач, но сърбите възкръсваха, за да стигнат накрая до успеха.