ЦСКА и Нанси си вкараха 7 гола в група

.

Депортиво Ла Коруня и Лех Познан завършиха наравно 1:1 в среща от група "Н" на Купата на УЕФА. По този начин испанците се нареждат на трето място в класирането с 4 точки мач преди края на груповата фаза. За Депортиво откри Колото още в 3-ата минута, а няколко минути преди края на първото полувреме Ренгифо изравни.

Другият мач от групата се превърна в истински голов трилър след като ЦСКА Москва победи френския Нанси с 4:3. Хеттрик за руснаците записа голмайсторът Вагнер Лав. Първи поведоха домакините с попадение на Зерка в 5-ата минута. В 23-ата Вагнер Лав изравни, а десет минути по-късно Рамон обърна резултата в полза на московчани. Последва втори гол на Вагнер Лав в 63-ата минута, но в 72-ата Фере върна французите в играта и направи 3:2. Малко по-късно Камерлинг изравни, и когато по всичко личеше, че срещата ще завърши наравно отново Лав наказа вратаря Бразилиано. Това бе последният мач на Спартак в групата, след който запазват лидерската си позиция с цели 12 точки и продължават напред в турнира.

ЛЕХ (ПОЗНАН) - ДЕПОРТИВО (ЛА КОРУНЯ) 1:1
0:1 Колото (3)
1:1 Ренгифо (41)

ЛЕХ (4-5-1): Турина; Войтковяк, Арболеда, Таневски, Джурджевич; Бандровски, Муравски, Вилк, Пешко, Стилич; Ренгифо
ДЕПОРТИВО (4-4-2): Арансубия; Филипе, Д. Колото, Лопо, А. Лопес; Де Гузман, Серхио, Гуардадо, Валерон; Кристина, Миста

СЪДИЯ: Крейг Томпсън (Шотландия)
СТАДИОН: "Мейски", Познан

НАНСИ - ЦСКА (МОСКВА) 3:4