Лех изпусна Нанси

.

Полският Лех пропусна да победи френския Нанси в среща от Група Н на турнира за Купата на УЕФА и двата тима завършиха 2:2. Домакините откриха още в 5-ата минута, след като Песко бе изведен отдясно, напредна и простреля Брачиляно. В 10-ата обаче Крис Малонга изравни. 12 минути по-късно головата фиеста продължи. Отново Лех излезе напред в резултата, тъй като Семир Селич се възползва от груба грешка на вратаря на французите. През втората част поляците опитаха да запазят резултата, но в 81-ата минута капитулираха. Зерка бе изведен от Н Диайе и с точен удар прати топката в горния ъгъл на вратаря Турина.

ЛЕХ - НАНСИ 2:2
1:0 - Песко (5)
1:1 - Малонга (10)
2:1 - Стилич (22)
2:2 - Зерка (81)

ЛЕХ: Турина, Войтовяк, Босачки, Арболеда, Джурджевич, Песко (78 - Левандовски), Муравски (90 - Кучарски), Иняч (63 - Бандровски), Вилк, Стилич, Ренгифо

НАНСИ: Брачиляно, Калве, Андре Луис, Уаду, Брисон, Диа, Фере, Н`Диайе (63 - Нгуемо), Гавано (68 - Беренгьо), Малонга (86 - Хелдер), Зерка