Пребиха футболист във В група

.

Голям екшън се разигра в дербито за първото място в Североизточната "В" група между Разград и Шабла, спечелено с 3:2 от домакините, съобщава "7 дни спорт" . След последния съдийски сигнал феновете на Разград си пробилиа път в тунела и спукали от бой халфа на гостите Адриан Аврамов, продължава изданието. Играчът получи комоцио и веднага бе отведен в болница. От Шабла обявиха, че ще внесат жалба, придружена с видеозапис от мача, до БФС.

През целия мач пък здравеняци дишаха във врата на треньора на Шабла Димчо Филев. Бабаитите не спряха да заплашват наставника, който след това призна, че атаките започнали още преди двубоя.

"При влизането на стадиона ме предупредиха, че не ме чака нищо добро, ако моят отбор тръгне да бие. Отделно от това съдията Християн Ганев удари стабилно рамо на домакините. Според мен два от головете им бяха от засада", заяви Филев.

Иначе през първото полувреме мачът бе равностоен - Шабла откри чрез Пламен Атанасов, а в 37-ата Юлиян Димитров изравни. През втората част Разград вкара още два гола, а в края на мача Димитров върна едно попадение за гостите.