Интер отлага празненствата след хикс с Ювентус

.

Интер ще трябва да поизчака с празненствата за 4-ата си поредна титла и общо 17-та в Серия А, след като изпусна торинци на “Олимпико”. Двата тима направиха 1:1 като “Старата госпожа” успя да изравни в 90-ата минута като беше с човек по-малко.

Всичко по-интересно в този двубой стана след почивката. В 64-ата минута Златан Ибрахимович намери Мунтари по крилото. Той центрира към Балотели, който пусна топката покрай безпомощния Буфон.

В 75-ата минута Тияго от домакините бе изгонен с директен червен картон заради фаул срещу голмайстора Балотели, който пък бе заменен само минута след това. Въпреки това Ювентус изравни в 91-ата минута чрез Григера, който бе точен с глава.

Равенството запазва преднината на Интер на 10 точки пред Ювентус 6 кръга преди края, което означава, че “нерадзурите” се нуждаят от 3 победи, за да си подпечатат титлата. С оглед на по-леката им програма до края изглежда, че няма къде да сбъркат.