Юве с втора поредна загуба след 19 мача без поражение (видео)

В понеделник, 12 февруари, Ювентус загуби от Удинезе у дома в мач от 24-ия кръг на италианската Серия А - 0:1. Така тимът от Торино допусна втора поредна загуба след 19 мача без загуба. Единственият гол в срещата отбеляза Джанети в 25-та минута.

След почивката Милик вкара за Юве, но голът бе отменен, тъй като топката напусна очертанията на терена след изпълнение на корнер.

Ювентус записа трети пореден мач в Италия без победа след равенството с Емполи и загубата от Интер миналия уикенд.

Преди това последният път, когато Ювентус загуби в официален мач, бе на 23 септември. Това се случи в мача от италианското първенство със Сасуоло - 2:4.

Ювентус ще изиграе следващия си мач в събота, 17 февруари. Отборът на Алегри ще срещне Верона като гост в рамките на 25-ия кръг на Серия А. Двубоят е от 20:00 часа московско време.