Индзаги: Отборът даде много

Старши -треньорът на Интер Симоне Индзаги говори за победата над Фиорентина (1:0) в мача от 22-ия кръг на италианското първенство.

"След като поведохме, имахме много възможности, където можехме да се справим по-добре, а през второто полувреме създадохме много контраатаки, където обикновено показваме повече качество. Отборът даде много и сега ще имат два дни почивка, защото я заслужават.

Срещу Ювентус ще бъде мач между два отбора, които играят страхотно. Изправяме се срещу отбор, който играе много добре, така че ще трябва да се подготвим за него по същия начин, както се подготвихме за обратния мач. Този път играем у дома пред нашите фенове, които са много важни за нас“, цитира думите на Индзаги официалният сайт на Интер.

Серията без загуба на Интер в Серия А достигна 15 мача. Клубът от Милано спечели 12 пъти и завърши наравно още три пъти.

След 22 кръга Интер води в Серия А с 54 точки. Ювентус е на второ място (53 точки).