Индзаги: Не се борихме

Старши -треньорът на Интер Симоне Индзаги говори за мача със Сасуоло (1:2) от 6-ия кръг на италианското първенство. Това поражение бе първо за отбора през сезон 2023/2024.

"Направихме добро първо полувреме срещу качествен отбор в добра форма. Предвид това, което сътворихме, трябваше да вкараме повече голове. Започнахме добре втората част, но при резултат 1:1 вече не успяхме да поддържаме формата си. Тогава Берарди вкара и загубихме самообладание. Имахме добри първи 45 минути, покрихме добре пространствата и може би им позволихме две контраатаки.

Не се борихме и трябваше да вкараме повече голове. Има мачове като този, в които нещата вървят срещу вас и загубата на самообладание и форма срещу отбор като Сасуоло неизбежно ще доведе до трудности. Голяма част от заслугата за това е на Берарди, той притежава истински умения и това бе великолепен гол“, заяви Индзаги.

След шест кръга на Серия А Интер е на първо място с 15 точки. Милан е на второ място (15 точки).

В следващия кръг Интер ще играе като гост срещу Салернитана на 30 септември.