Интер вкара 4 на Фиорентина

В третия кръг на Серия А Интер разби Фиорентина с 4:0 и се изкачи на върха в класирането. "Нерадзурите" имат 3 победи в 3-те мача от началото на сезона.

"Нерадзурите" поведоха в резултата в 23-ата минута, когато Федерико Димарко центрира, а Маркус Тюрам с глава вкара първия си гол с екипа на миланския клуб.

В 53-ата минута французинът асистира за Лаутаро Мартинес, който удвои преднината на финалиста от последното издание на Шампионска лига.

Последва дузпа за Интер. Вратарят Кристенсен се хвърли в краката на Тюрам и съдията посочи бялата точка. Хакан Чалханоглу изпълни и направи 3:0.

Интер правеше каквото си иска с Фиорентина. Тюрам бе изведен в добра позиция и стреля по диагонала, но покрай вратата. Четвъртият гол бе отново на Лаутаро Мартинес. Той получи топката от Куадрадо и я заби под гредата.