Валенсия и Атлетико Мадрид направиха супер мач, който остана без победител

Валенсия и Атлетико Мадрид направиха страхотен мач, който завърши при резултат 3:3. Двубоят бе от програмата на  12-ия кръг на Ла Лига.

Луис Суарес даде аванс на столичани в 35-ата минута, след хубав удар, като топката се удари в гредата и влетя в мрежата. При резултат 1:0 приключи първата част.

Автогол на Стефан Савич върна равенството в резултата в 50-ата минута. Гонсало Гедеш, а топката се отклони в Савич и влезе във вратата.

Вв 57-ата Антоан Гризман стана автор на втория гол, който сам си изработи. В 62-ата минута резервата Шиме Върсалко отбеляза нов гол за Атлетико. Във втората минута на добавеното време резервата Уго Дуро вкара втория гол за Валенсия. Отново той вкара за “прилепите" в добавеното време и донесе точката на своя отбор.