Реал Мадрид с класика срещу съименника си от Сосиедад (видео)

Реал Мадрид записа класически успех с 3:0 у дома над Реал Сосиедад в двубой от 20-ия кръг на Ла Лига. Матео Ковачич вкара единствения гол за мадридчани през първата част. Той бе точен в 38-ата минута, когато Кристиано Роналдо много хитро го изведе на отлична позиция и първият нямаше как да не се разпише сам срещу Руи - 1:0.

Самият Роналдо вкара втория гол в мача, като това стана в 51-ата минута. Този път двамата си размениха ролите и Ковачич блесна със страхотно подаване към CR7, а португалецът реализира с копване сам срещу Руи - 2:0.

До края остана време за още един гол, който бе факт в 82-ата минута. Алваро Мората оформи крайния резултат за "белите", а победата увеличи преднината на тима от Мадрид на върха - на четири точки пред Барселона и Севиля. "Белия балет" има и мач по-малко.