Мюлер: Международната пауза не ни се отрази добре

Полузащитникът на Байерн Томас Мюлер коментира поражението от Борусия Дортмунд в 27-ия кръг на германското първенство - 0:2.

"Много сме разочаровани от представянето си, международната пауза не ни се отрази добре.

Малко ме заболя, че Байер отново вкара победния гол в последните минути, но това не е извинение. Нашата игра също има проблеми. Играхме муден футбол и не бяхме достатъчно ефективни. Можехме да вкараме в решаващи моменти.

Дортмунд играха приличен футбол в продължение на 90 минути, но не направиха нищо необичайно. Те заслужаваха да спечелят. Надявахме се, че този ден ще ни даде тласък за следващите мачове, но през първото полувреме играхме твърде бурно и не показахме нищо индивидуално.

Трябва да се върнем в потока, този мач ни разочарова“, заяви Мюлер, цитиран от официалния сайт на клуба.

Припомняме, че Байерн е на второ място в първенството и изостава с 13 точки от Байер.