Терзич: Не сме доволни от представянето и от резултата

Старши- треньорът на Борусия Дортмунд Един Терзич сподели мнението си за последния мач от 22-ия кръг на германското първенство, в който "пчелите“ завършиха наравно с Волфсбург (1:1).

"Не сме доволни нито от представянето, нито от резултата. Започнахме добре мача и успяхме да отбележим красив гол. Но не успяхме да поддържаме висок ритъм и контрол. Още преди почивката Волфсбург успя да реализира шансовете си.

През второто полувреме се получи отворен мач на различни етапи. В крайна сметка показахме повече игра и Волфсбург имаше повече опасни положения. Това ни тревожи“, заяви Терзич.

Припомняме, че след 22 кръга от немското първенство Борусия събра 41 точки и е на четвърто място. На свой ред Волфсбург спечели 24 точки и се нареди на 11-о място.