Байерн откри сезона със супер победа срещу Вердер (видео)

Новият сезон в Бундеслигата започна тази вечер с двубоя между Вердер Бремен и Байерн Мюнхен. Шампионите се наложиха с категоричното 4:0 при визитата си на "Бременските музиканти".

На баварците им трябваха малко по-малко от 4 минути игра, за да вкарат първия си гол за сезона. При това, дейно участие в него имаше Хари Кейн, който реално асистира за Льорой Сане, който пък завърши контраатаката на тима си - 0:1. До края на първата част домакините устискаха този резултат, като Байерн пропуснаха 3-4 чисти положения.

След почивката обаче логичното се случи.  Хари Кейн вкара при дебютния си мач в Бундеслигата. Капитанът на английския национален отбор се разписа в 74-ата, след като получи подаване от Алфонсо Дейвис, обработи топката и я прати във вратата на домакините.

В края на мача Байерн вкара бързи два гола. Първо Льорой Сане направи резултата класически, а дълбоко в добавеното време резервата Матис Тел оформи крайния резултат