Клеман: Трудно е срещу Ница, заслужено победихме

Старши -треньорът на Монако Филип Клеман коментира победата на своя тим в мача от 33-ия кръг на първенството на Франция с Ница (1:0).

"Винаги е трудно да играеш срещу Ница, която има най-добрата защита във френската лига. Но това е наистина заслужена победа, защото успяхме да създадем повече положения, а също така успяхме да запазим преднината през първото полувреме и е добре, че успяхме да вкараме гол преди полувремето.

През второто полувреме Ница трябваше да преустройва играта си, така че действахме малко по-близо до вратата си, но това не ни попречи да създаваме опасности в тяхното наказателно поле. Александър Нубел не трябваше да спасява отбора със своите спасявания, тъй като всички наши играчи се защитаваха добре“, заяви Клеман.