Лудогорец без проблеми срещу слаб ЦСКА (видео)

Лудогорец победи ЦСКА с 2:0 като гост пред 10 000 зрители на стадион "Българска армия". Двубоят бе от програмата на 17-ия кръг от А група. Разградчани бяха много по-активни и заслужено се поздравиха с успеха. В 28-ата минута Марселиньо изведе отлично Мишо Александров, който веднага стреля и бе точен - 0:1. Малко след почивката грешка на Менди позволи на Марселиньо да остане сам срещу Черни, но след неговия удар топката се удари в гредата, а при добавката Мисиджан бе точен за 0:2.

Най-чистото положение за столичани бе пропиляно от Морейра, чийто шут бе избит от Владо Стоянов. Разградчани нацелиха още една греда, а освен това пропиляха още няколко добри възможности, но лош късмет и добрите изяви на Черни предотвратиха нов гол. Така Лудогорец се завърна на първо място, а ЦСКА остава трети в класирането.

Снимка: Официален сайт на Лудогорец