Левски не успя да победи втородивизионен сръбски тим

.

Съставите на Левски и Севойно не можаха да се победят в контролна среща, играна в Самоков, завършвайки наравно 1:1.

Българският отбор поведе с 1:0 на гостуващия сръбски тим, след гол на Дарко Тасевски в 9-ата минута на двубоя, но втородивизионния отбор от западната ни съседка изравни резултата, с гол на Павичевич в 41-та минута.

В 9-ата минута Николай Димитров проби и центрира по посока на наказателното поле на сръбския отбор, където най-добре се ориентира Тасевски, пращайки топката в мрежата на гостите, като това бе и най-сериозното положение на тима пред вратата на съперника. „Сините" имаха определено преимущество над съперника си, атакувайки непрекъснато.

След началото на второто полувреме ситуацията на терена не се промени съществено, отново Левски бе по-дейният тим. До нов гол обаче така и не се стигна и срещата завърши при резултат 1:1.

Левски: 1. Петков, 3. Миланов, 23. Бистрон, 5. Рабех, 14. Минев, 45. Гаджев, 8. Сърмов, 22. Тасевски, 24. Н. Димитров, 10. Йовов, 21. Зе Соарес

Резерви: 12. Митрев, 31. Цв. Димитров, 55. Милиев, 2. Генев, 25. Вагнер, 15. Бензукан, 6. Тиберканин, 18. Чипилов, 20. Жоазиньо, 30. Балтанов, 28. Киров, 11. Христов, 16. Огнянов, 19. Цачев, 17. Недялков

Севойно: 1. Николич, 2. Камберович, 3. Вирич, 4. Булатач, 5. Максимович, 14. Янкович, 7. Суниеварич, 8. Йовичич, 9. Дафчевич, 10. Вуьович, 11. Косич

Резерви: 12. Родич, 13. Пейович, 6. Димич, 15. Ракович, 16. Вукович, 17. Н.Станкович, 18. С.Станкович