Лудогорец ще бъде без Текпетей срещу Хебър

Лудогорец ще бъде без Бърнард Текпетей в първия полуфинал за Купата на България срещу Хебър. Сблъсъкът на “Хювефарма Арена" е утре от 18:45 часа. Ганайското крило получи лека травма в шампионатния мач с пазарджиклии, който “орлите" спечелиха през уикенда на “Георги Бенковски" с 3:0. Той бе заменен през второто полувреме, след като рано-рано в двубоя реализира две попадения.

Отссътвието на Текпетей обаче не е сериозен удар по треньорския щаб, защото на фланга Георги Дерменджиев разполага с Рик Джонатан, Кайо Видал и Спас Делев.

Резерва срещу Хебър беше нападателят Руан Крус. Очаква се обаче той да започне като титуляр, а почивка да получи Квадво Дуа.

След утрешния мач на Лудогорец предстои домакинство на Крумовград първенството наefbet Лига. С победа съставът от Разград ще завоюва 13-а поредна титла.