Сервет и Лудогорец оставиха всичко най-интересно за реванша в Разград

Сервет и Лудогорец завършиха наравно при резултат - 0:0 в двубоя от Лига на конференциите. Това е първи мач от дуела, а реваншът е след седмица в Разград. Победителят ще се класира за осминафиналите в турнира.

Днес положения имаше и пред двете врати, като очаквано - повечето бяха за домакините. Първото по-интересно положение обаче бе за разградчани. В 11-ата минута Франсиско Гомес стреля опасно към далечния ъгъл на швейцарската вратар, но Жереми Фрик изби.

Последваха опасности пред Серджио Падт, който се справи с напрежението, а и нападателите на Сервет нямаха ден. След почивката нещата не се промениха и повечето положения бяха за домакините. В 82-ата минута централният нападател на Сервет Енцо Кривели без да иска попречи на негов съотборник да прати топката във вратата на Лудогорец. Така или иначе до гол не се стигна и всичко ще се реши след седмица в Разград.