ЦСКА бие в Сливен, Воеводите потеглиха към Б група (видео)

.

ЦСКА надигра с 4:2 Сливен като гост и запази третата си позиция с 44 точки актив. Воеводите пък се запътиха към Б група като в момента са 13-ти на 3 точки пред  Локо Мездра, който е с мач по-малко.

Срещата започна прекрасно за “Армейците”, които поведоха в 30-ата секунда с гол на Тодор Янчев, който вкара от малък ъгъл след извеждащ пас на Маркиньос. В 14-ата минута Сливен изравни чрез Миндев, който след центриране от корнер не бе покрит.

Още в 18-ата минута Гранден възстанови преднината на ЦСКА след груба грешка на стража Тодоров, а Попов в 26-ата направи 3:1 с галва след центриране от фаул. До почивката Сливен намали след нова слаба изява на “червената” отбрана при корнер и последвал гол с глава на Квоачев.

В 62-ата минута Румен Трифонов реши мача, вкарвайки първия си гол за ЦСКА след асистенция на Мишел Платини. До края ЦСКА изпусна още няколко изгодни положения, с които можеше да разгроми домакините.

СЛИВЕН - ЦСКА 2:4