Арсенал се справи с Уулвс (видео)

Уулвс посрещна Арсенал в срещата от поредния тридесет и четвърти кръг на английската Висша лига. Днес на "Молиню" гостите спечелиха с 2:0 за да застанат отново с 1 точка над Манчестър Сити на върха в класирането, но и с мач по-малко от "гражданите" поради днешното им участие във ФА Къп.

Днес Арсенал поведе точно в края на първата част когато в 45-ата минута Жезус върна една топка от дузпата към дъгата и Тросар насочи право в сглобката, вкарвайки с греда през Са за 1:0. Този сезон Арсенал имаше 13 победи когато води на почивката, при 0 загуби и равни, и това се потвърди с играта във втората част.

Тук отново "артилеристите" свършиха работата за 2:0 точно преди последния сигнал, като в 95-ата минута Йодегор бе намерен на трудна позиция под ъгъл от Хаверц, и с два удара намери как да вкара и да реши срещата.