Нуно смята, че Мадисън е заслужавал червен картон

Мениджърът на Нотингам Форест Нуно Ешпирито Санто смята, че полузащитникът на Тотнъм Джеймс Мадисън е заслужавал да бъде изгонен в мача срещу неговия отбор.

Ден преди това Тотнъм постигна уверена победа с 3:1 над Форест, изкачвайки се на четвърто място във Висшата лига. "Горските" са над зоната на изпадащите само поради головата разлика.

В края на първото полувреме на този мач се случи инцидент на границата на наказателното поле на "горските", когато Мадисън удари халфа Райън Йейтс в корема.

Реферът Саймън Хупър дори не показа жълт картон на Мадисън, въпреки че Ешпирито Санто смята, че Джеймс е трябвало да бъде изгонен заради грубостта си.

"Това е червен картон. Изненадан съм, че VAR не се намеси. Мадисън изгуби хладнокръвие и удари Йейтс в корема. Те (съдиите) явно не видяха това, което видяхме ние. Не бих говорил за това, ако не съм 100 процента сигурен", заяви Нуно.