Фулъм с класика над Тотнъм (видео)

Фулъм посрещна Тотнъм в срещата от поредния двадесет и девети кръг на английската Висша лига. Днес на "Крейвин Котидж" домакините се разправиха с 3:0 с противника за да се доближат на точка от 11-ата позиция и Челси в класирането. Тотнъм остава 2 точки под зоната на Топ 4 и Астън Вила.

"Шпорите" имаха няколко ранни възможности, но след пропуски на Сон и Мадисън се стигна до обрат в играта и 1:0 за Фулъм в 42-ата минута когато заслужено Родриго Муниз откри с шестия си гол за 7 мача.

Почти веднага след почивката Фулъм удвои и продължи да бъде по-добър. В 48-ата минута Кастан центрира от дясно и Лукич завърши за 2:0.

В 60-ата минута след корнер домакините три пъти играха с топката в полето и Муниз завърши след удара на Баси в гредата - 3:0. Нападателят обаче се контузи в ситуацията и бе сменен с Раул Хименез. Почти веднага Фулъм вкара и нов гол, но ВАР го отмени поради засада на Хименез и резултатът не се промени повече.