Ман Сити надви Нюкасъл във ФА Къп (видео)

Манчестър Сити посрещна Нюкасъл Юнайтед в срещата от четвърт-финалите на ФА Къп между двата тима. След като по-рано днес един полуфиналист стана ясен след победата на Ковънтри над Уулвс с 3:2, сега и Ман Сити преминава към фазата на последните 4 отбора с успеха 2:0.

Само след 13 минути игра днес домакините поведоха когато Родри намери Бернардо Силва и той напредна в полето, ударът му се отклони в Бърн и прехвърли Дубравка, който остана объркан и застинал за 1:0.

В 31-ата минута отново Бернардо Силва оформи 2:0 и отново след отклонен удар в Ботман, който заблуди вратаря. След като до почивката гостите нямаха и толкова удари по вратата на противника, колкото гола допуснаха, вече се усещаше, че срещата се доиграва.

Във втората част Сити владееше почти еднолично и не позволи положения пред вратата си.