Две дузпи стигнаха на Ман Юнайтед срещу Евертън (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Евертън в срещата от двадесет и осмия кръг на английската Висша лига между двата тима. Днес на "Олд Трафорд" домакините спечелиха с 2:0 след две дузпи, спечелени от Алехандро Гарначо и вкарани от Бруно Фернандеш и Маркъс Рашфорд.

В 9-ата минута Гарначо премина Тарковски и бе повален за първото нарушение в полето, което Бруно превърна в гол. Португалецът вкара 11-та дузпа от пристигането си през 2020 г. и само Рууд ван Нистелрой е вкарал повече на "Олд Трафорд" в историята - 12.

В 36-ата минута стана и 2:0 когато Гарначо премина Годфри и отново бе спрян непозволено. Тук Рашфорд прати топката далеч от вратаря от бялата точка. До края на срещата и двамата вратари имаха работа, но повече голове нямаше.