Уоткинс вкара Вила в Топ 4 (видео)

Фулъм посрещна Астън Вила в срещата от поредния двадесет и пети кръг на английската Висша лига. Днес на "Крейвън Котидж" гостите спечелиха с 2:1 с голове на нападателя Оли Уоткинс, който пострада и от отменен гол. С победата Вила застава 2 точки над загубилия от Уулвс в кръга Тотнъм, и 3 под Ман Сити преди срещата им с Челси по-късно.

В 22-ата минута днес Оли Уоткинс откри резултата след една отклонена във Вилиан топка, която попадна в него за да се справи с Иса Диоп и да матира Лено за 1:0. Малко след това горната греда спря Бейли от нов гол за гостите. В 40-ата минута ВАР отмени гол на Вила.

Чак в 56-ата минута Тилеманс с прекрасен пас намери отново Уоткинс и той завърши за 2:0. Голът бе важен защото Муниз върна гол за домакините в 64-ата минута и остави Фулъм в мача, без резултатът повече да се промени - 2:1.