Ман Юнайтед спечели на Вила Парк

Астън Вила посрещна Манчестър Юнайтед в срещата от поредния двадесет и четвърти кръг на английската Висша лига. Днес на "Вила Парк" гостите поведоха чрез Хьойлунд, Вила се върна чрез Дъглас Луиз, преди резервата Скот МакТоминей да реши срещата в края на двубоя за 2:1, с което Юнайтед съкращава дистанция до 5-то място и именно вила на 5 точки, на колкото и се намира над Нюкасъл и 7-ма позиция.

Първият гол днес вкара Расмус Хьойлунд в 17-ата минута след заучена игра при корнер, който бе изпратен от Бруно на главата на Магуайър, той свали за нападателя и това бе 1:0. До почивката Онана имаше много работа на вратата на Юнайтед, за да запази резултата.

В 67-ата минута обаче той се пропука след поредица положения пред себе си. Тук след корнер вратарят се прояви, но Бейли намери Дъглас Луиз за нов удар и 1:1.

В 86-ата минута след добра игра на Мейно от дясно топката попадна на пътя на Далот, и той центрира на главата на МакТоминей в полето за 2:1.