Вила изравни Тотнъм с победа (видео)

Астън Вила посрещна Тотнъм в срещата от поредния тридесет и шести кръг на английската Висша лига. Днес на "Вила Парк" домакините спечелиха с 2:1 и изравниха противника с 57 точки на петата позиция, като по голова разлика "виланите" изостават с 2 попадения към момента.

Първото попадение в мача бе дело на Джейкъб Рамзи, който завърши след пробив от дясно на Бейли и пас към дузпата за 1:0. В 25-ата минута Сон отговори, но с удар в гредата. По-късно той направи и друг голям пропуск, преди 2:0 да стане в 72-ата минута от пряк-свободен удар.

В 86-ата минута вратарят Мартинез излезе за топка срещу Кейн и повали нападателя, след което последва дълъг ВАР преглед и дузпа, която Кейн вкара за 2:1.

Тотнъм опита да стигне равенството и дори вкара в 96-ата минута отново когато Ромеро намери Сон и той най-накрая матира Мартинез, но флагът на засадата отмени попадението.