Астън Вила надигра Челси (видео)

Челси посрещна Астън Вила в срещата от двадесет и осмия кръг на английската Висша лига. Днес на "Стамфорд Бридж" гостите спечелиха с 2:0 за да заемат 9-ата позиция в класирането, с 3 точки над съперника си, който остава 11-ти.

Вила тръгна много силно и Оли Уоткинс пропусна ранна възможност сам срещу вратаря. В 17-ата минута МакГин нацели и гроната греда на Кепа, преди минута след това Уоткинс отново да бъде изведен сам и този път да прехвърли вратаря за 1:0. До почивката "сините" стигнаха само до удар в гредата от Ковачич.

В 56-ата минута красив гол вкара МакГин от дистанция, когато след корнер Джейкъб Рамзи пусна топката към дъгата и от дистанция капитанът с мощен удар матира отново Кепа за 2:0.