Емери: Не съм щастлив, защото искам да побеждавам

Мениджърът на Астън Вила Унай Емери сподели мислите си след поражението с 3:1 на неговия тим от Ливърпул.

"Беше труден мач. Те вкараха от два свободни удара през първото полувреме и бях много разочарован, че допуснахме тези голове. Но имахме шансове и се борихме, използвайки възможности за атака.

Първите 20 минути на второто полувреме бяха добър момент за нас. Вкарахме, създадохме положения, влязохме в добри положения и владеехме топката. Имахме самочувствието да овладеем терена, но когато допуснахме третия гол, мачът наистина приключи.

Не съм щастлив, защото искам да побеждавам. Но мисля, че можем да направим крачка напред, като продължим да вършим работата си, но и да добавим нещо специално на терена“, заяви Емери.