Тотнъм с важна победа в Москва, Монако измъкна точка от Леверкузен (видео)

Тотнъм се наложи с минималното 1:0 при визитата си на ЦСКА Москва в мач от втория кръг на Група Е на Шампионската лига. Единственият гол в мача падна в 71-ата минута, когато Сон Хюн-Мин даде аванс на гостите. Той получи извеждащ пас от Ламела, измъкна се зад гърба на отбраната на руснаците и стреля по земя. Акинфеев се намеси, но не достатъчно добре и топката продължи зад гърба му и в крайна сметка влезе във вратата му. Иначе защитниците на "армейците" претендираха за засада на корееца, но при повторението се видя, че той е на една линия с тях.

Иначе като титуляр за домакините игра българският национал Георги Миланов, който обаче така и не успя да помогне на отбора си да стигне поне до частичен успех.

В другата среща от групата Монако и Байер Леверкузен не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1. В 73-ата минута Ернандес откри резултата, а в добавеното време Глик донесе точката на домакините.