Интер отново разочарова феновете си (видео)

Интер отново не успя да запише победа, след като в среща от 2-ия кръг на италианския елит завърши наравно - 1:1 срещу гостуващия Палермо. Нещо повече, "нерадзурите" можеха дори да загубят срещата, но все пак се спасиха от поражение.

Резултатът бе открит две минути след почивката. Сантон изчисти нескопосано една топка и тя попадна в Андреа Рисполи. Той получи шанс да стреля малко пред наказателното поле на Интер и след неговия шут топката се отклони от тялото на Давиде Сантон, подлъга Ханданович и се оплете в мрежата - 0:1.

В 72-ата минута Икарди засече прекрасно центриране на Кандрева, на близката греда, и с глава отклони топката в мрежата, носейки поне точка на Интер.

Така кариерата на Франк де Бур начело на "нерадзурите" не започна никак добре. Иначе Ивайло Чочев започна като титуляр за сицилианци и остана на терена цял мач.