Локо Пловдив и Левски поделиха по точка

Локомотив Пловдив и Левски не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в среща от кръга на "А" група. Ванчо Траянов даде аванс на "черно-белите" в 17-ата минута, а със своето дебютно попадение Венцислав Христов донесе точката на гостите в 54-ата минута. Така "сините" може да се отдалечат още повече от Лудогорец в борбата за титлата.

В срещата имаше доста спорни положения, като домакините на два пъти имаха претенции за дузпа за нарушения в наказателното поле срещу Мартин Камбуров, но в крайна сметка съдията реши да не отсъжда наказателен удар. Иначе двубоят бе дебютен пред пловдивска публика за новия треньор на "смърфовете" Илиан Илиев, който бе посрещнат с транспарант:"Добре дошъл, Илиане".

Снимка: Официален сайт на Локо Пловдив