Черно море с нова изненада - спечели Суперкупата на България

Отборът на Черно море спечели Суперкупата на България. Успехът е исторически за "моряците", които бяха поставени като аутсайдери до преди този двубой. Тимът от Варна стигна до победа с 1:0 над Лудогорец в Бургас и по този начин се поздрави с успеха.

Единственото попадение падна в 15-ата минута. Станчев центрира в наказателното поле, където Мехди Бурабия засече топката във въздуха и я прати в горния ляв ъгъл на вратата на Лудогорец. Минута след това Живко Петков остана сам срещу вратаря на Лудогорец, но пропиля възможността да отбележи и стреля в аут.

След почивката повечето положения логично бяха пред Китанов, който се справи отлично на няколко пъти. Разградчани стигнаха до гол в 78-ата минута чрез Кафу, но попадението бе отменени заради засада.

Снимка: Официален сайт на Черно море