Милан с погром над македонци (видео)

Милан се наложи над гостуващия Шкендия с категоричното 6:0 в първи мач от плейофите на Лига Европа. Така "росонерите" очаквано обезсмислиха реванша в Македония. Днес на "Сан Сиро" имаше само един отбор и това се хареса на феновете на домакините.

Андре Силва отбеляза първото си попадение за клуба. В 13-ата минута той технично прати топката в мрежата, а Рикардо Монтоливо удвои в 25-ата минута. Отново Силва успя да се разпише, правейки резултата класически в 28-ата минута. След почивката Милан продължи с наказателната акация.

Фабио Борини в 67-ата минута също вкара първия си гол за клуба. Лука Антонели отново вдигна феновете на крака, вкарвайки пети гол в 69-ата минута. Пет минути преди края на редовното време Монтоливо оформи крайния резултат.