Славия препъна ЦСКА на старта в Първа лига

Славия и ЦСКА не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 1:1 в мач от първия кръг на Първа лига. Резултатът откри Фернандо Каранга в 28-ата минута. Тог се разписа с глава след хубаво подаване на Александър Георгиев. "Армейците" пропиляха още няколко отлични възможности за гол и така се стигна до 62-ата минута, когато Ивайло Димитров изравни с удар под плонжа на Китанов.

В оставащите минути "белите" успяха да бранят точката, като за целта Георги Петков логично получи жълт картон за бавене на игра. В крайна сметка ЦСКА загуби две точки на старта на първенството, като освен това с контузии напуснаха двамата от основните играчи - Каранга и Десподов. Те ще бъдат под въпрос за предстоящото дерби срещу Лудогорец след седмица.

Снимка: Официален сайт на ЦСКА