Камерун и Австралия със самоубийствено реми (видео)

Камерун и Австралия не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат 1:1 в мач от Група "В" на турнира за Купата на конфедерациите. Ремито днес в Санкт Петербург не удовлетворява и двата отбора, които претърпяха поражения в първите си срещи от надпреварата. Така шансовете им да продължат в следващата фаза са нищожни.

В добавеното време на първата част халфът на Олимпик Марсилия Андре-Франк Замбо Анкиса успя да изненада отбраната и вратаря на Австралия, прехвърляйки Матю Райън за 1:0. След час игра Милиган изравни от дузпа и върна мача в начална позиция. Два доста сериозни пропуска направи звездата на Камерун Абубакар, като по този начин лиши отбора си от трите точки. Той бе близо до гол и през първата част, но в крайна сметка нямаше късмет в този мач.