Конте: Първият гол на Арсенал се получи странен

Мениджърът на Челси Антонио Конте сподели мнение за поражението с 2:1 от Арсенал във финала за Купата на Англия.

"Мисля, че първият гол на Арсенал бе много странен. Не започнахме добре първото полувреме. Отношението ни към мача не бе правилно. След това започнахме да играем по-добре, успяхме да прибавим след почивката. Червеният картон на Моузес стана решаващ. Не видях повторението и нищо не мога да кажа за ситуацията. Но първият гол - там играчът пипна топката с двете си ръце. И не е важно, дали имаше засада. Арсенал добре започна, игра много смело. Малко ни изненадаха, но повтарям, че първите 25 минути бяха неудачни за Челси. А когато започнахме да показваме добър футбол, реферът реши да даде червен картон", заяви Конте.