ЦСКА не успя да вгорчи празника на Лудогорец

Лудогорец и ЦСКА не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в мач от 34-ия кръг на Първа лига. Двата тима изиграха равностоен мач и резултатът отговаря на играта на терена. Светослав Дяков откри в полза на домакините в 41-ата минута. Чоебаджийски върна лошо към вратаря Китанов, който бе принуден да излезе далеч от вратата. Стражът изчисти със сетни усилия, но много лошо и топката попадна в Дяков, който с много хубав прехвърлящ удар от над 40 метра бе точен - 1:0.

В 63-ата минута Фернандо Каранга оформи крайното 1:1, оползотворявайки прекрасен пробив на Десподов. До края положения имаше и пред двете врати, но до нов гол не се стигна. След края на мача започнаха празненствата и титлата бе връчена на новите стари шампиони от Лудогорец.