Наполи с голова фиеста в Торино

Наполи записа впечатляваща победа с 5:0 като гост на Торино в среща от кръга на Серия А. Тимът на Маурицио Сари победи по изключително категоричен начин съперника си, а попаденията за "небесносините" бяха дело на Инсине, Мертенс, Желински и Кайехон, намерил мрежата два пъти в срещата.

Интрига имаше единствено през първото полувреме. Тогава Хосе Кайехон бе успял да вкара само един гол, който падна след 7 минути игра. След почивката обаче играчите на Наполи доминираха, особено в периода от 72-ата до 78-ата минути, когато паднаха цели три попадения.

Наполи вече е 2-ри, след като събра актив от 80 точки - 2 повече от третия Рома и 5 по-малко от лидера Ювентус. Тази вечер именно "вълците" и "Старата госпожа" ще премерят сили на "Олимпико", като при победа Юве ще се поздрави с титлата.