Женезио: Разочаровани сме

Старши-треньорът на Олимпик Лион Бруно Женезио коментира отпадането на отбора от полуфиналите на Лига Европа, въпреки победата с 3:1 над Аякс.

"Разочарован съм, много съм разочарован. Гордея се с това, което направиха моите футболисти, но остана и горчив вкус. Всичко се развиваше добре, 3:1 и десет минути до края, изглеждаше, че съперникът потъва. Имахме възможност да вкараме четвърти гол, но може би не ни стигна късмет. Лошо започнахме мача, допускахме много загуби на топката, бяхме прекалено агресивни, неорганизирани. Много желание, но и много напрежение, двата гола в края на първото полувреме ни дадоха много сили, но те не стигнаха. Трябва да преживеем голямото разочарование. Нужно е да държим главите си високо вдигнати и да се гордеем със себе си. Да, искахме да играем на финал, но вече имахме забележителни мачове през този сезон, като с Рома, които ни помогнаха да израснем", заяви Женезио.