Юве с четворка през Дженоа

Ювентус продължава плавния поход към титлата в Серия А с нова категорична победа в своя тридесет и трети мач в първенството. Днес на "Ювентус Стейдиъм" пристигна Дженоа и гостите си тръгнаха след 4:0 благодарение на голове от Пауло Дибала, Марио Манджукич и Леонардо Бонучи, както и автогол.

В 17-ата минута Езекиел Муньоз си вкара в собствената мрежа когато Игуаин копна една топка към наказателното поле, тя премина пред Маркисио и срещна защитника за 1:0. В следващата минута 2:0 стана когато Дибала взаимодейства с Игуаин и Кедира преди да стреля ниско в дясно за бърз гол.

В 41-ата минута Манджукич атакува от ляво и центрира, но избитата от Муньоз топка отново попадна в него за добър удар в долния десен ъгъл за 3:0 на почивката. Във втората част Юве довърши задачата си и Бонучи добави гол в 64-ата минута след пробив през центъра и мощен удар от дистанция.