Лудогорец и Левски поделиха по точка

Шампионът Лудогорец и Левски не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат 0:0 във втори мач на плейофите на Първа лига. Положения имаше и пред двете врати, но зрителите по трибуните не видяха гол.

Краев бе близо до попадение в шестата минута, но Ренан спаси. В 24-ата минута гостите поискаха дузпа. Бабатунде получи топката от Александров, като Анисе прибра крака си, но въпреки това спъна нападателя. Реферът Ивайло Стоянов не посочи бялата точка. Малко след това Пиргов, който имаше вече жълт картон, фаулира лошо Кешерю. Реферът обаче не показа червен картон.

Малко преди края Бабатунде стреля, получи се рикошет, но стражът на Лудогорец спаси. След почивката разградчани бяха по-активни и пропуснаха доста положения, докато "сините" предимно се бранеха. Мехди Бурабия бе изгонен в 78-ата минута, но дори това не доведе до гол във вратата на гостите.

Снимка: Официален сайт на Лудогорец