ЦСКА вкара само два на десет от Локо Пловдив

ЦСКА записа втори пореден успех в плейофната фаза на първенството. "Армейците" се наложиха с 2:1 при визитата си на Локо Пловдив, но трябва да се отбележи, че домакините играха повече от едно полувреме с човек по-малко. Малко след изравнителния гол Давид Симао и Умарбаев се сбутаха, като играчът на "червените" бе ударен без топка. Реферът показа червен картон на футболиста на домакините и декорира в жълто този на гостите. Това вбеси пловдивчани, които се нахвърлиха на съдията, претендирайки, че именно Симао е провокирал своя съперник.

Иначе ЦСКА беше отборът, който създаде повече голови положения. В 11-ата минута Бодуров откри резултата, след удар с глава. Малко след това отново бе близо до гола, но нацели греда. Груба грешка на Рафа Перез позволи на Камбуров да напредне и да асистира на Димо Бакалов, който отлична позиция бе точен за 1:1 в 36-ата минута.

В 71-ата минута Густаво Кулма се разписа с шут извън границата на наказателното поле, оформяйки крайния резултат.

Снимка: Официален сайт на ЦСКА