Валенсия продължава с победите в Ла Лига (видео)

Валенсия записа победа с 3:1 при визитата си на Гранада в мач от 31-я кръг на Ла Лига. Така "прилепите" постигнаха трети пореден успех и излезе на 12-о място във временното класиране. За Гранада пък положението не е никак добро - тимът е на предпоследното - 19-о място с 20 точки в актива си.

Валенсия нанесоха два удара в рамките на две минути през първото полувреме. В 19-ата Симоне Дзадза откри резултата, а само 120 секунди след това отново той бе точен, правейки резултата 2:0 след чудесен пас от Санти Мина.

В 32-ата минута Санти Мина вкара топката във вратата на Гранада, но попадението не бе зачетено заради засада. В 55-ата минута Санти Мина отново се разписа, като този път попадението бе зачетено - 3:0 с точен удар в долния десен ъгъл на вратата на домакините.

В 65-ата Гранада успя да стигне до почетно попадение чрез Езекиел Понсе, който се възползва от отличната възможност, която се откри пред него, оформяйки крайното 3:1 в полза на Валенсия.