Сиена наказа Рома, Фиорентина с лека победа

.

Отборът на Рома загуби с 0:1 при гостуването си на Сиена, като това е трето поражение за “вълците” през сезона. Единственото попадение в мача реализира Фрик в последната минута на първата част. През втората  гостите останаха с девет души. На терена Първо Фиилип Мексес, а след това Кристиян Панучи също се прибраха преждевременно в съблекалнята. Двамата бяха изгонени заради два жълти картона.

В същото време фиорентина победи лесно с 2:0 Киево. “Ла Виола” игра без звездата си Адриан Муту, но с голове на Кузманович в 32-ата и Джиларино в 73-ата минута стигнаха до победата.

СИЕНА - РОМА 1:0
1:0 Фрик 44

СИЕНА : Курчи, Розетини, Фиканя, Портанова, Дел Гросо, Вергасола, Кодреа 32-Копола, Галопа, Карджа, Фрик, Макароне