Болтън удари Уест Хем

.

Отборът на Болтън победи с 3:1 Уест Хем като гост и нанесе първа загуба на Джанфранко Дзола, откакто италианецът е начело на “чуковете”.  Головете на гостите станаха най-вече заради грешки на вратаря Робърт Грийн. В 30-аат минута той не успя да улови топката при едно центриране и Кевин Дейвис я вкара във вратата. Само 4 минути по-късно Кейхил удвои правейки добавка на удар на Елмандер като Грийн отново само успя да избие топката, но в краката на австралиеца. В 69-ата минута Коул намали с глава след центриране от корнер. В края обаче Тейлър направи 3:1 със силен удар от фаул.

УЕСТ ХЕМ - БОЛТЪН 1:3 (0:2)
0:1 - Дейвис (30)
0:2 - Кейхил (34)
1:2 - К. Коул (69)
1:3 - Тейлър (86)

УЕСТ ХЕМ: Грийн, Бехрами, Нийл, Ъпсън, Илунга, Фобер, Паркър, Нобъл, Ди Микеле (54-Белами), Етерингтън (79-Сиърс), К. Коул

БОЛТЪН: Яскалайнен, Стейнсон, А. О'Брайън, Кейхил, Самюъл, Дейвис, Нолан, МакКан, Муамба (80-Дж. О'Брайън), Гарднър, Елмандер (73-Тейлър)

ЖЪЛТИ КАРТОНИ: Нобъл, Фобер, Паркър (Уест Хем); Нолан (Болтън)