ЦСКА победи Монтана (видео)

ЦСКА прие Монтана за срещата от поредния 24-ти кръг на локалната Първа лига на стадион "Българска Армия". Днес "червените" спечелиха с 2:1 срещата след голове на името на Кевин Меркадо и Кирил Десподов. Гол за гостите върна Петър Атанасов след като ЦСКА вече водеше с два гола.

Резултатът бе открит в 28-ата минута когато Десподов намери Меркадо за удар от близо и 1:0. 10 минути след това 2:0 направи самият Десподов, намерен на празна врата от Густаво Кулма.

Последваха още няколко опасности за домакините, които продължиха и във втората част. В 57-ата минута Десподов сбърка сам срещу вратаря Александров. 2 минути преди края на редовното време и гостите стигнаха до гол когато Петър Атанасов бе изведен добре и не сбърка срещу вратаря за крайното 2:1.