Копенхаген удържа нулевото равенство и изхвърли Лудогорец от Европа (видео)

Копенхаген и Лудогорец не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 0:0 в среща реванш от 1/16-финалите от турнира Лига Европа. Първият мач в София завърши 2:1 в полза на датчаните, които продължават в следващата фаза.

Българският тим може да съжалява, тъй като днес игра по-добре от първия мач и имаше положения за гол, които обаче не бяха реализирани. Най-интересното положение през първата част бе в 30-ата минута, когато Кешерю шутира силно, вратарят на домакините Олсен не помръдна, но ударът на румънеца профуча покрай дясната греда.

След почивката разградчани така и не успяха да стигнат до попадение, а в заключителните минути домакините също опитаха натиск, но и това не доведе до попадение. Така в крайна сметка срещата заслужено завърши без отбелязан гол.